Drátěné ploty

Preferujeme výrobky společnostní Betafence, Heras zastoupené v mnoha zemích světa. Léta praxe v oboru, kvalitní povrchová úprava, neustálá inovace produktů i množství realizací je tím správným doporučením pro renomované společnosti.

Betafence Zenturo® – nejen plotový systém

Tyto ploché panely se čtvercovými oky jsou předurčeny k různorodému využití. Nejen originálním Zenturo® gabionem, ale i základním plotem se odlišíte od běžné konfekce trhu. Rovněž pnoucí rostliny ve Vaší pergole získají oporu, která nevyžaduje čas od času natřít. Zenturo® nabízíme v klasické zelené barvě RAL 6005 i ve slušivé antracitové metalíze.
Panely připevníte ke sloupku ocelovou třmenovou příchytkou snadno a rychle. Navíc tento úchyt lze demontovat pouze z vnitřní strany plotu.

Od oplocení zahrad, rodinných domů až k plotům u škol, průmyslových areálů aj. nabídneme celkové řešení výrobce bez improvizací. Klasické pletivo, sítě pantanet i pro zručnější kutily panely nylofor jsou velmi vhodné pro svépomocnou montáž. Proto neustále zlepšujeme návody k snadné čitelnosti.

Moderní žárově zinkované panely nylofor vyniknou v zeleni rodinných domů i udržovaných firemních areálů. Detailem jako např. výdřevou vrat či pro náročnější zákazníky gabionovou konstrukcí vhodnou k zakrytí pohonu samonosné brány získá Váš plot jiný náhled.

Doporučujeme nosné jacklové sloupky 60×40 oproti trubkám menších průměrů.